Po uspešnem šolskem letu, v katerem so otroci pokazali izjemen napredek na vseh področjih, je pred nami dolgo pričakovano poletje. To je čas, ko se skupaj prepustimo poletnim radostim in doživimo nepozabne trenutke.

Dejavnosti, ki jih izvajamo:

• Vsakodnevni pogovori o počitnicah
  • Poslušanje pravljic, zgodbic in pesmi
  • Igranje na igrišču in druženje z drugimi otroki
  • Sprehodi po bližnji okolici
  • Druženje z drugimi skupinami otrok
  • Igre z vodo
  • Igra v peskovniku
  • Likovno ustvarjanje na poletno tematiko
  • Projekt Varno s soncem
  • Gnetenje plastelina
  • Izdelava slanega testa in ustvarjanje z njim
  • Igra Na plaži

Pred nami je poletje, polno obljub in priložnosti. Po uspešnem šolskem letu, v katerem so otroci dosegli veliko, si vsi zaslužimo čas za sprostitev, zabavo in nove dogodivščine. Izkoristimo to poletje, da skupaj ustvarimo nepozabne trenutke in napolnimo baterije za prihajajoče izzive. Ne glede na to, kam se boste podali ali kaj boste počeli, je najpomembnejše, da boste čas preživeli skupaj kot družina. Skupni trenutki ob igrah, pogovorih in smehu so tisti, ki ostanejo v spominu za vedno. Naj bo to poletje priložnost za krepitev družinskih vezi in ustvarjanje lepih spominov.

Veselo in sončno poletje vsem!

Besedilo: Lela Smiljanić

Fotografije: Lela Smiljanić