Potem ko smo se veselili raziskovanja rumene in rdeče barve, smo se odločili potopiti v mirne globine modre. Podobno kot pri prejšnjih barvah, so se otroci najprej navdušeno lotili prepoznavanja in poimenovanja vsega, kar je bilo modro v igralnici.

Sledilo je likovno ustvarjanje z modro barvo in lepljenje modrih sličic od doma na velik moder krog. Sedaj so na hodniku bili razstavljeni trije krogi: rumen, rdeč in moder. Naša oglasna deska se je hitro obarvala.

Kot prejšnje petke je bil tudi ta ponovno obarvan, tokrat v modro. Vsa igralnica se je potopila v modro in zapluli smo v prekrasen topli dan. Sedaj ko smo spoznali tri barve smo se igrali igro Fit vrečke. Otroci so iskali skrite vrečke po igralnici in jih razvrščali v obroče po barvi. Igra jih je navdušila in bili so zelo uspešni pri razvrščanju.  Za konec smo naredili še skupinsko fotografijo modre barve.

Besedilo: Lela Smiljanić

Fotografije: Saša Teraž

DOSTOPNOST