Mesec september je mesec novinčkov, mesec novih skupin, novih prijateljstev… Za nekatere mesec veselja, za druge, novince, mesec objokanih obrazkov. Vendar tako, kot vsaka novost, tudi prihajanje v vrtec postaja iz dneva v dan lažje, lepše in zanimivejše. Veliko je bilo igre po kotičkih. Otroci so spoznavali nove kotičke, nove igrače, materiale in se z njimi igrali. Mesec september nam je postregel z lepim vremenom, zato smo bili aktivni tudi na prostem. Otroci so se najraje gibali na dvorišču, v telovadnici, večnamenskem prostoru in v igralnici. Odšli smo tudi na sprehode v bližnjo in daljno okolico vrtca, kjer smo se navajali na hojo z bibo, opazovali okolico in spremembe v naravi. Vzgojiteljici sta nam pogosto peli različne otroške pesmice. Spoznali pa smo tudi nekaj novih jesenjiskih pesmic in deklamacij: Kostanček, Ježek teka teka, Jabolko rdeče.

UTRINKE DOGAJANJA SI LAHKO OGLEDATE NA FOTOGRAFIJAH, MI PA SE ŽE VESELIMO NOVIH DOGODIVŠČIN.

Fotografije in besedilo: Urška Milavec