Prišel je september in z njim novo šolsko leto.  Vsak začetek novega šolskega leta je zagotovo začetek nove zgodbe, ki jo bomo ustvarjali skupaj otroci, starši in strokovne delavke. Vrtec je neprecenljiv del otrokovega življenja, kjer se oblikujejo prve izkušnje, znanja in prijateljstva. Je kraj, kjer se otroci učijo pomembnih življenjskih veščin skozi igro, smeh in raziskovanje.

V skupini račke je trenutno vključenih osem otrok in zagotovo se nam bo tekom šolskega leta pridružil še kdo. Po začetnem uvajalnem obdobju, smo se sedaj že privadili drug na drugega. Veliko pojemo, rajamo, se igramo in cartamo. Ob lepem vremenu pa se odpravimo na sprehod ali na naše igrišče. Praznovali smo tudi že prvi rojstni dan.

Lepo nam je.

Besedilo: Katarina Černigoj