Pa smo prišli do zaključka letošnjega šolskega leta v enoti Lokev. Strokovne delavke smo se potrudile, da je bilo vrtčevsko leto zanimivo in vsebinsko bogato. Otroci in starši pa ste poskrbeli, da je bilo pestro in nepozabno. Zato upamo, da bo kot tako ostalo vsem skupaj v lepem spominu.

V ponedeljek, 17. junija smo se zbrali na zaključnem srečanju na vrtčevskem igrišču, ki so ga organizirali starši otrok iz skupine medvedki in dinozavri. Z namenom, da se skupaj družimo ob glasbi in dobrotah, ki so jih starši  pripravili za otroke ter se od otrok, ki septembra odhajajo v šolo poslovimo.

Vsem staršem se zahvaljujemo za organizirano srečanje. Ob tej priložnosti se vsem staršem zahvaljujemo za razumevanje in sodelovanje v tem šolskem letu ter izkazano pozornost ob zaključku šolskega leta.

Staršem in otrokom želimo le, da poletne počitnice preživijo skupaj. Te pa naj bodo sončne, vesele, razigrane, polne smeha in nepozabne.

Otrokom, ki septembra vstopajo v šolo pa želimo veliko sreče in uspehov. Le pogumno k novim izzivom naproti.

Besedilo: Nada Mačinković

Fotografije: Maja Anderlič Može

DOSTOPNOST