Gibanje je del vsakdana.  Da ostajamo Fit, izvedemo v skupini tudi FIT pohod. V petek, 7.6 smo se odpravili proti Svetemu. Po gozdnih poteh, mimo blatnih luž ter nato po cesti smo veselo korakali proti zadanemu cilju. Med potjo smo prisluhnili pridnim čebelam, ki so nabirale cvetni prah, in pogovoru ptic, ki so žgolele med drevesi. Ustavili smo se pod mogočno lipo, ki nam je nudila senco in hlad. Okrepčali smo se z vodo iz nahrbtnika. Ko smo hodili po Svetem, smo srečali tudi mamico fantka iz skupine. Vsakemu otroku je dala posladek. Otroci so ga bili zelo veseli. Pot smo nadaljevali po gozdni poti, ki nas je pripeljala do ceste proti Škrbini. Še malo smo odšli po cesti in nato po travniku, polnem rož, zakorakali proti vrtcu.

Otroci so bili vidno utrujeni, a veseli, da jim je uspelo osvojiti še eno kraško vasico.

Besedilo: Danjela Rončel

Fotografija: Danjela Rončel

DOSTOPNOST