Otroci hočejo objem, naročje, prijazno besedo, dotik,
nekoga, da jim prebere pravljico,
nekoga, da se z njimi smeje, pogovarja.
(J. Thompson)

Otroci iz skupine žabice, so v vrtec prišli v marcu. V skupini je 14 otrok. V vrtcu so otroci spoznali nove prijatelje. Veliko smo se pestovali, cartali, peli, plesali, se gibali, ustvarjali, igrali, prebirali pravljice, gledali kartonke, kdaj pa kdaj tudi malo pojokali. Radi se igramo na terasi ter v bazenu z žogicami. Nekaj otrok je v vrtcu naredilo svoje prve korake. Obeležili smo FIT dan ter svetovni dan zemlje, bili na glasbenem koncertu za prvi dan pomladi, praznovali smo prve rojstne dneve. V vrtcu se imamo lepo, navajamo se ne vrtec, na vrtčevsko rutino, na ostale otroke ter ljudi v vrtcu.

Besedilo: Urša Trobec

Fotografije: Urša Trobec

DOSTOPNOST