Ob Svetovnem dnevu Zemlje, 22. aprila smo v enoti Lehte  pripravili razstavo, ki smo jo poimenovali vlak Cvetja. Ustvarjali smo  na temo ekologija. Otroci so ob pomoči strokovnih delavcev  izdelovali različne rože.  Z ustvarjalno dejavnostjo smo otroke ozaveščali  kako lahko vsak posameznik pripomore k ohranjanju našega okolja z željo, da bi še dolgo lahko občudovali naravo,  živali, pili čisto vodo in dihali čisti zrak.

Vsi Zemljani moramo iz ljubezni do Zemlje stremeti k ohranjanju narave, naravnih ravnovesij in zdravega naravnega okolja, ker  zemlja  je naš edini dom.

Ob tej priložnosti bi se vsi strokovni delavci  zahvalili Mitolu -tovarni lepil za podarjeno lepilo iz katerega je nastal naš vlak Cvetja.

Besedilo: Alenka Potočnik
Fotografije: Alenka Potočnik