Praznične dneve smo si v vrtcu popestrili tudi s petjem in plesom.

Obiskala nas je Ajdina nona Fani, ki nas je z igranjem na sintisajzer razvajala s prazničnimi in otroškimi pesmicami. Skupaj smo zapeli in se poveselili.

Obiskala nas je tudi Mateja iz Be Funky. Naše punce iz skupine Žabice trenirajo ples v njeni plesni šoli, zato so nam najprej na fullll zaplesale. Tako so nas navdušile, da smo tudi ostali nato z njimi zaplesali.

Teden pa je bil tudi v znamenju peke. Igralnici sta zadišali po prazničnih piškotih. Dan prej smo najprej zamesili testo, naslednji dan pa  so otroci od doma prinesli predpasnike in modelčke. Nastali so zelo okusni in sladki praznični piškoti.

Noni Fani se zahvaljujemo za praznični glasbeni dopoldan.

Plesni učiteljici Mateji iz Be Funky se zahvaljujemo za energičen in na fulll plesni dopoldan.

Besedilo: Mojca Mozetič

Fotografije: arhiv vrtca Štanjel