V septembru smo otroci skupine Levov veselo odkorakali v novo šolsko leto. Med nami smo sprejeli novega člana iz sosedove skupine.

Najprej smo si okrasili igralnico, tako da smo poslikali kartonaste kroge in jih obesili. Veliko časa smo preživeli po okolici vrtca: obiskali smo ribnik pri bolnici, igrali se v gozdu, poskusili vsa igrišča v Sežani in še marsikaj.

12. septembra smo se odpravil na hrib Tabor skupaj z otroki skupine Netopirčkov. Otroci so ponosno in brez velikih težav osvojili vrh. Ogledali smo si tudi arheološke ostaline na vrhu Tabora. Najbolj zabaven pa je bil spust po strmi poti navzdol!

V vrtcu so se nam predstavile baletke iz Sežane ter mažoretke iz Povirja. Deklice so bile na baletna krila zelo navdušene, tako da smo balet ob klasični muziki imeli tudi v naši igralnici.

Slišali smo, da je prišel cirkus v mesto in tako smo ga šli poiskat ter ga našli!

Besedilo: Andrea Roberti

Fotografije: Andrea Roberti