V našem vrtcu že tradicionalno povabimo v vrtec none in nonote. To so ljudje, ki imajo zelo pomembno mesto v otroškem življenju. Poleg nesebične ljubezni, ki jo ponujajo svojim vnukom, si marsikatera  družina ne predstavlja brez njihove pomoči pri vsakodnevnih obveznosti.

Zato je naše povabilo zahvala za vso pomoč, ki jo namenijo svojim najdražjim.

Otroci so bili ta dan vsi v pričakovanju, kdaj se bodo lahko igrali z nono in nonotom in kaj vse jim bodo pokazali in razkazali. Kot se spodobi smo naše goste pričakali s pesmijo in plesom. Saj vemo, da so vse none in nonoti že nestrpno čakali, nastop svojih vnukov. Ob tej priložnosti nam je nona Palmira napisala in prebrala pesmico. Po skupnem uvodu, je sledilo tisto najlepše. Čas za igro.

Hvala, da ste nam popestrili in polepšali dopoldan v vrtcu. V vaši družbi smo se imeli lepo. Vaši otroci in strokovne delavke.

None in nonoti ne samo popestrijo

otrokov vsak da, ampak obarvajo

njegov čustveni svet in pustijo v spominu

neprecenljive sledi.

(neznan avtor)

Besedilo: Nataša Colja

Fotografija: Danijela Pipan

DOSTOPNOST