V petek, 19.1. nas je vreme razveselilo s snežno pošiljko. Na toplem smo sprva prepevali pesmico “Snežinka, snežinka, bela snežinka”, čez čas pa so se snežinke okrepile in pobelile naše igrišče. Ker smo želeli iti malce na sneg, smo se dobro oblekli (saj veste, da nas zima zima bela, ne bo vzela)- nataknili smo si bunde, rokavice in kape, ki smo jih zaščitili še s kapucami. Odšli smo na atrij, kjer smo ugotovili, da lahko pustimo odtise naših stopinj. Stopinje smo pustili po celem igrišču, pot nas je pa kmalu spet vodila na naš atrij, kjer smo se še malo poigrali s snegom, nato pa se hitro umaknili na toplo. Segreli smo se s telovadbo, ob vrnitvi v igralnico pa smo opazili, da je tačas naše stopinje zakril nov sneg. Hmmm… Vsekakor je bil za otroke iz skupine “Zajčki”  današnji sprehod po snegu celo doživetje!

Besedilo: Mateja Lah Vojska

Slike: Mateja Lah Vojska

DOSTOPNOST