Ob zaključku šolskega leta smo za starše pripravili nastop in jim zaigrali glasbeno pravljico Lunino kraljestvo.    Priprave na nastop so potekale dolgo časa. Otroci so se najprej seznanili z glasbeno pravljico, ki jim je bila zelo všeč. Ideja za nastop je bila takoj sprejeta. Otroci so se aktivno vključevali v pripravo in izdelavo rekvizitov ter scene. Vsak otrok je imel možnost izbire svoje vloge. Željo po poslušanju pravljice so večkrat izrazili. Možnost so jo imeli poslušati ob različnih delih dneva. Vse pesmi so se naučili in težko so pričakovali dan, ko se bodo na odru predstavili staršem. Otroci so na odru kar blesteli. Zelo sproščeno so zaigrali in navdušili svoje starše. Starši so bili zelo ponosni na svoje otroke. Čestitkam ni bilo konca ne kraja.

Besedilo: Jerica Hlad

Fotografije Urša Raimondi