V četrtek, 27.6.2024, smo se Metuljčki zbrali na prvem srečanju s starši, ki je bilo obenem tudi zaključno, saj se je skupina odprla šele aprila. Metuljčki so v spremstvu staršev, bratcev in sestric prihajali nasmejani in razigrani.

Da se spomini iz vrtca ne bodo izgubili, so otroci v igralnici s pomočjo staršev v lonček posejali krešo. Obljubili so, da jo bodo celo poletje zalivali in gledali, kako raste. Seveda bodo pri zalivanju pomagali odrasli, otroci pa bodo ob tem obujali spomine.

Na sosednji terasi so otroci pokazali staršem, s katerimi igračami se igrajo v vrtcu. Skupaj so sestavljali kocke, vozili avtomobilčke, se žogali, nekateri pa so se vozili s poganjalci. Pokazali so staršem, kako dobro so se naučili piti iz kozarčkov. Skupaj smo preživeli lep, sončen popoldne.

Veselo in razigrano vstopamo v poletne dni in novemu vrtčevskemu letu naproti. Do takrat pa vsem želim prijetne in mirne počitnice, polne igrivosti in zanimivih doživetij.

Besedilo: Monika Samec

Fotografije: Monika Samec in Lana Grk

DOSTOPNOST