Male in velike žabe so priskakljale do poletja. Vse od jeseni smo hodili v vrtec, se tam družili s prijatelji, peli, plesali, ustvarjali, gibali, včasih kaj pogodrnjali in sprli, a vseskozi se lepo imeli.

Praznovali smo še pomladne in poletne rojstne dneve. Naredili še skupinsko fotografijo in sedaj smo vsi pripravljeni na slano morje, nizke reke, visoke gore in zaslužene počitnice.

Še preden pa skočimo v poletne dogodivščine, bi se veliki žabi radi zahvalili vsem staršem za celoletno sodelovanje, zaupanje in skupno rast z vašimi otroki.

Seveda pa ne moremo niti mimo naših bodočih prvošolcev. Njihovi prstki na rokah pravijo, da je ravno pravi čas, da se od vrtca poslovijo in v šolo jeseni odhitijo.

Mojca in Katja pa jim želiva srečen in vesel korak v šolo, kjer jih bo gnala še naprej otroška radovednost in prijateljstvo. Srečno otroci letnik 2018!

Vsem pa želiva sproščene, prijetne, vesele, morske ali gorske, tople ali osvežujoče predvsem pa zabavne počitnice.

Besedilo: Mojca Mozetič

Fotografije: Katja Luin in Mojca Mozetič