V četrtek, 6.6.2024, se je za otroke Vrtca Komen dan začel malo drugače. Namesto v vrtec, so starši svoje otroke pripeljali pred osnovno šolo. Tam smo skupaj s šolarji pričakali ekipo Deželaka Junaka ter začetek  9. etape. Otroci so s plakati in risbicami pričakali ter podprli tega junaka, ki že deset let s svojo dobrodelnostjo razveseljuje številne otroke iz socialno ogroženih družin. Vodja našega vrtca Agata Masten, se je g. Mihi Deželaku zahvalila za njegova dobra dela, mu izročila zbrana prostovoljna sredstva ter mu zaželela srečno nadaljevanje poti.

Z močnim aplavzom, z glasnimi vzpodbudnimi besedami otrok in odraslih  ter ob spremljavi harmonikašev je Deželakova ekipa nadaljevala pot proti Štanjelu.

Ob tej priložnosti bi se zahvalili vsem staršem in otrokom za zbrana sredstva.

Besedilo: Monika Turk

Fotografije: strokovne delavke vrtca Komen