December je mesec poln čarobnih in radostnih dni.  V torek 5.12.2023 smo enega takih dni pričarale tudi strokovne delavke v enoti Lokev. Otroke in starše smo povabile v vrtec na novoletni bazar. Že ob prihodu v vrtec so zadišale palačinke velikanke, ki so se pekle v naši Palačinkarni. Takoj ob vstopu v praznično odeto igralnico pa so opazili veliko izložbo izdelkov, ki so nastali izpod pridnih rok otrok in nas strokovnih delavk.

Na fotografijah spodaj si lahko pogledate kako smo medvedki in dinozavri pripravili piškote za bazar. In nekaj fotografij kako smo na ta dan strokovne delavke z veliko ljubezni spremenile igralnico v praznično odejo.

Že v naslednjem članku Novoletni bazar 2. del pa sledijo tudi fotografije našega druženja na novoletnem bazarju.

Besedilo: Nada Mačinković

Fotografije: arhiv vrtca Lokev