V času počitnic je manj otrok, a kljub temu vedno poskrbimo, da se imamo vsi skupaj lepo.

Otroci so sami podali predloge, kaj bi lahko počeli v teh dneh. Tako smo se na željo otrok igrali na igralih pred vrtcem, ogledali kakovostne risanke za otroke, rajali ob glasbi z baloni in lučkami, se igrali z igračami, ki jih je prinesel dedek mraz, se sprehodili po vasi in opazovali hiše z lučkami ter pripravili praznična sadna nabodala.

V petek 29.12.20203 smo bili zadnji dan v vrtcu v letu 2023, zato smo se odločili, da se vsi skupaj usedemo na blazino in si povemo, kakšne so naše želje v novem letu 2024.

Izjave otrok:

»Da, bi se dosti igrali.«

»Da, bi se dosti smejali.«

»Da, bi se imeli radi.«

»Da, bi za novo leto lahko pojedla dosti penic.«

K željam otrok strokovne delavke vrtca Lokev dodajamo želji, da bi bili vsi srečni in zdravi.

Na fotografijah spodaj lahko vidite, kako lepo nam je bilo med novoletnimi počitnicami v vrtcu.

Srečno in zdravo 2024!

Besedilo: Nada Mačinković