Sončne januarske dopoldneve smo izkoristili za igro na vrtčevskem igrišču, kjer imamo ogromno možnosti za igro. Prvi dan smo odšli na del k velikemu peskovniku, kjer smo se vozili s poganjalci in se skrivali v hiški. Druge dni pa smo odšli na del igrišča s kamenčki, kjer smo se igrali s kanglicami in lopatkami. Otroci so se zavrteli tudi na vrtiljaku, na katerem so zelo uživali. Tobogan pa je bil od vseh igral najbolj zanimiv in smo tam preživeli največ našega časa na igrišču.  Spotoma smo tudi nahranili lačne ptice, ki pozimi nimajo hrane na pretek. V ptičjo krmilnico smo natresli semena, ki nam jih je v ta namen pustila Babica Zima.  Z Vaneso in Martino želimo našim malčkom zagotoviti čimveč gibanja na prostem in jih pri tem spodbujamo. Verjamemo, da jim svež zrak dobro dene in otroci v tem uživajo- kar je tudi razvidno iz priloženih fotografij. 

Besedilo: Tadeja Požar

Fotografije: Arhiv enote Lehte

DOSTOPNOST