Poletje se je poslovilo in tako smo pogumno in razigrano zakorakali v novo šolsko leto. Vstopili smo v novo igralnico, kjer so se nam pridružili novi prijatelji s katerimi smo se odlično ujeli.

Skupaj se igramo, raziskujemo in hodimo na sprehode, kjer opazujemo okolico in naravo. Telovadimo tudi v večnamenskem prostoru, kjer uživamo v gibanju s poligonom, žogami in poganjalčki.

Na prvi jesenski dan nas je obiskala »teta Jesen« in nam prinesla jesenske plodove. Pred igralnico smo razstavili umetniške izdelke; obrisali smo svoje roke in jih uporabili kot osnove za drevo. Na drevesne krošnje smo s tempera barvami naslikali krošnjo jesenskih barv. Izjemno smo uživali med slikanjem in ustvarjanjem.

Imamo se lepo in že komaj čakamo, da vidimo kaj nam prinaša novo šolsko leto!

V vrtcu se igramo, sliši se smeh,
prijatelji novi, radost v očeh.
Skupaj ustvarjamo, raziskujemo svet,
v objemu sreče vsak dan je naš lep.

Besedilo: Špela Kmetec Razpor

Fotografije: Špela Kmetec Razpor