Poletju smo pomahali v slovo in prišlo je novo šolsko leto, v katerega smo stopili polni energije. Spet smo se srečali s prijatelji, vsak s svojimi poletnimi doživetji in spomini.

Za otroke iz skupine ”Pandice” je september prav poseben, saj smo se preselili v novo igralnico in dobili nove prijatelje. Izbrali smo si nove znakce ter spoznali pravila, ki veljajo v naši igralnici. Septembra sva namenili čas otrokom, spoznavanju med seboj, igranju številnih socialnih iger, branju pravljic, likovnemu ustvarjanju ter spoznavanju vrtca in njene okolice.

Veliko časa preživimo na prostem, odpravimo se v gozd in na travnike, kjer opazujemo, kako letni časi poskrbijo, da se narava spreminja in kako listki na drevesih že spreminjajo svoje barve.

Skratka bil je mesec povezovanja in tkanja prijateljskih vezi. Vse to pa bomo nadgrajevali še naprej skozi celo šolsko leto!

Besedilo: Noel Šiškovič

Fotografije: Noel Šiškovič