V družbi strokovnih delavk Anje V., Blete in  Anje K. so se otroci tudi v tem tednu v vrtcu imeli lepo. Takoj po malici smo se vedno najprej odpravili ven; igrali  smo se v parku, šli na sprehod do železniške postaje, se gibali na igralih različnih igrišč, se igrali v peskovniku in imeli vodne igre.  Vsak dan smo si vzeli čas za novo pravljico; Bobek in barčica, Repa velikanka, Zajčkova hišica, Daj mi poljubček, Medvedova luknja, Rdeča kapica. Vsak dan smo tudi likovno in oblikovno ustvarjali pisane morske meduze, ki so jih ob koncu tedna otroci ponosno odnesli domov. Imeli smo tudi kino, kjer smo si ogedali krajše risane filme. Otroci obeh skupin so se med seboj lepo povezali in se vsak dan radostno igrali zunaj ali v igralnici. Skupaj so ustvarjali razne konstrukcije iz Duplo kock in magnetnih kock, sestavljali lesene sestavljanke in se igrali v kotičku Kuhinja. Teden smo zaključili z okušanjem naših ledenk, ki smo jih ob začetku tedna izdelali iz malinovega sirupa. Ohladitev je v petek zelo prav prišla.

Besedilo: Anja Kristan