Pri medvedkih vedno poskrbimo, da se imamo zelo lepo. V veselem mesecu decembru smo tako zadnjih 10 dni pred počitnicami odpirali sporočila, ki nam jih je pripravil Jelenček presenečenj. Vsako jutro je eden izmed otrok pogledal, kakšno presenečenje nam je jelenček pripravil. Na sporočilih so bile narisane dejavnosti ali dogodki, ki se bodo zgodili ta dan, saj je bilo otrokom tako lažje ugotoviti kaj sledi.

Jelenček presenečenj nas je tako razveselil s krašenjem smrečice, izdelovanjem voščilnic, novoletnim kinom (ogled kakovostnih otroških risank), izdelovanjem smrečic in jelenčkov, novimi novoletnimi pesmicami, obiskom dedka mraza, rajanjem ob glasbi z baloni in lučkami, čajanko in slavnostno novoletnim kosilom.

Kako lepo smo se imeli v teh čarobnih dneh, lahko pogledate na fotografijah spodaj.

Besedilo: Nada Mačinković

Fotografije: Nada Mačinković