Šola za starše 2019/2020

Štev: 440/2-2019
Datum: 27.08.2019

Spoštovani starši!

V našem vrtcu že vrsto let poteka Šola za starše. Gre za eno izmed oblik sodelovanja s starši, kjer se skupaj s priznanimi strokovnjaki s področja predšolske vzgoje pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje ter iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme staršev.

Projekt "Šola za starše" je sofinanciran s strani Lokalne akcijske skupine Sežana.

Prispevek za oba starša je 3 €.

V šolskem letu 2019/2020 sta bili izvedeni dve srečanji:

Prvo srečanje je bilo v Kosovelovem domu, drugo srečanje v enoti nove Lehte, Regentova ulica 1, v osrednjem prostoru.

Teme in datumi predavanj in srečanj s starši:
Datum in ura Vsebina Predavatelj-ica

17.09.2019 ob 17.00 v Kosovelovem domu Bonton v vsakdanjem življenju Ksenija Benedetti je univerzitetna diplomirana muzikologinja ter diplomantka MBA IEDC Centra Bled. Diplomirala je tudi na LSPR (London School of Public Relations). Ima bogate izkušnje na področju protokola.

10.10. 2019 ob 17.00 v Lehtah Radosti in pasti nove tehnologije Miha Kramli, psihoterapevt , vodja Klinike za zdravljenje nekemičnih zasvojenosti v ZD Nova Gorica. Je strokovnjak za kemične in nekemične odvisnosti, predvsem za odvisnosti od novih tehnologij, kot so mobilni telefoni, internet, računalniške igre.

Svetovalna služba vrtca

Ravnateljica: