Čebelice in Kužki se imamo v vrtcu super

Po ponovni vrnitvi otrok v vrtec nam nasmejani obrazi otrok povedo, kako zelo so pogrešali svoje prijatelje, si želeli igre, druženja, vrtčevskega vrveža... Solzic, po daljšem času odsotnosti iz vrtca, sploh ni bilo. Peščica otrok iz vsake skupine; Čebelice in Kužki, so se med seboj hitro spoznali in navezali stike. Bili smo aktivni cele dneve, tudi na svežem zraku smo se gibali z rekviziti, peli pesmi, brali pravljice, likovno ustvarjali in še pred zaključkom pravljice pri počitku so otroci zaspali.
Prav ti prvi dnevi so namenjeni otrokovemu dobremu počutju v skupini, igri, druženju ter tudi sproščenim dejavnostim, ki so jih otroci sami izrazili.

 

Ponovna vrnitev v vrtec nas je razveselila tudi strokovne delavce, drugo osebje, pa tudi kuharico, ki je komaj čakala da spet “skuha” same dobrote otrokom iz vrtca.

 

Veseli smo, da smo spet skupaj.

Zapisala; Nives Demark