Mladi umetniki

V okviru letošnje prednostne naloge vrtca Sežana s področja umetnosti,  smo skupine Kužki, Pikapolonice, Sovice odprli vrata naših igralnic in se preizkušali v raznolikih umetniških dejavnostih;
- risali smo z ogljem
- slikali z vodenimi barvami
- ustvarjali iz odpadnega materiala
- oblikovali slano testo.

Vse predstavljene dejavnosti so zasnovane kot svobodna in sproščena igra z likovnimi sredstvi.
Pri dejavnostih so otroci razvijali svoje ustvarjalne potenciale,  eksperimentirali z raznimi likovnimi materiali. Bili so drugačni, izvirni, svobodni.
Otroci so skupaj z strokovnimi delavkami pripravili razstavo nastalih umetniških del in se pri tem učili tudi likovnega vrednotenja.

Razstavo si lahko ogledate v Kosovelovi knjižnici v Sežani.

Vabilo

Otroci iz skupin Kužki, Pikapolonice, Sovice vas vabimo na ogled razstave Mladi umetniki.
Razstava je nastala v sklopu prednostne naloge-dejavnosti s področja umetnosti in obeležitev kulturnega praznika.

Razstavo si lahko ogledate v Kosovelovi knjižnici v Sežani  od torka,11.2.2020 dalje

Vljudno vabljeni

Mateja Berce in Urša Trobec