Pustni popoldan skupin Kužki, Miške in Metulji

V okviru projekta Sobivanje na temo Spodbujajmo prijateljstvo smo se na začetku šolskega leta dogovorili, da se bomo spoznali, sodelovali in se družili otroci treh skupin na enem skupnem srečanju s starši.

Dogovorili smo se za pustni popoldan, kjer smo za otroke, njihove sorojence in starše pripravili 4 delavnice in sicer poslikavo obrazov, oblikovanje pustnih mask iz papirnate vrečke, izdelovanje malih ritmičnih instrumentov ropotulj ter lepljenje in poslikavo pustnih očal.

Zbrali smo v igralnicah ob 17 uri, kjer smo staršem podale navodila. Otroci in starši so prehajali iz igralnice v igralnico po svoji želji. Zaključili smo z rajanjem otrok in sorojencev v telovadnici ob otroški glasbi.

Njihovi izdelki krasijo naše zunanje panoje in mize pred igralnicami. Otroci in starši so bili z delavnicami zadovoljni.

Za enoto Lehte: Katja Požar

Fotografije: Katja Požar