OPIS ENOTE
STIK Z NAMI

Dogodki enota Sežana Lehte

Jesen v barvah

Strokovne delavke smo za otroke v enoti Lehte v jeseni pripravile zanimive in barvite dejavnosti.

Vsi za enega, eden za vse pri Polžkih

IMG 4469

V mesecu septembru smo se veliko gibali na prostem, hodili na dolge sprehode, kjer smo opazovali vozila, živali, ljudi, okolico, naravo in se navajali na pravila v prometu.

Uvajalni september pri Mucah

Za nas Muce je to nov začetek in vsak začetek je lahko težek, poln izzivov in pričakovanj. A brez strahu, mi smo polni energije, upanja, načrtov, optimizma in vedoželjnosti. Vsi želimo otrokom najboljše.

Dan slovenskega športa pri Čebelicah

Na dan slovenskega športa smo bili tudi mi kolesarji, smučarji, skakalci, plezalci, plavalci, košarkaši, nogometaši in še kaj.

To smo mi, Medvedki!

Je že res, da smo najmaljši, vendar vseeno počnemo veliko zanimivega.

Projekt Sobivanje - Živim zdravo

Pri Miškah smo skozi šolsko leto, delali na področju zdravega načina življenja.

Deželak=Junak v enoti Lehte

Leto je hitro naokrog in kot vsako leto smo otroci vrtca Lehte in strokovni delavci pričakali Deželaka Junaka in njegovo sanjsko ekipo.