OPIS ENOTE
STIK Z NAMI

Dogodki enota Sežana Lehte

Kulturne vezi - otroci in mi

V počastitev slovenskega kulturnega praznika nas je v četrtek, sedmega februarja, obiskala ga. Marija Godnič. Z lutko nam je ob projekciji predstavila zgodbico Vranček se uči lepega vedenja.

Zima zima "bela" pri Polžkih

V mesecu januarju smo spoznavali zimska oblačila (kapa, šal rokavice), se oblačili, se igrali najrazličnejše igre z oblačili, ter se naučili na katere dele telesa si jih nadenemo in da smo pri tem čim bolj spretni in samostojni.

Veseli december pri Sovicah

V veseli december smo pri Sovicah stopili skupaj s starši na popoldanskem srečanju, kjer smo skupaj pobarvali novoletne okraske za našo smrečico. Sledila je krasitev smreke v igralnici in v garderobi.

Pisana jesen pri Sovicah

Po uvajalnem septembru, ko smo se že privadili na vrtec, nove prijatelje, vzgojiteljice… je k nam prišla pisana jesen. Na prvi jesenski dan nas je obiskala tetka Jesen, ki nam je zaigrala na flavto, zapela ter pustila jabolka, ki smo jih z veseljem pojedli.

Hvaležni za donacijo

Mesec december je čas veselja, želja in vsega lepega. Tega lepega smo bili deležni tudi mi v vrtcu enota Lehte  otroci in strokovni delavci. Podjetje Biovis iz Komna nam je doniralo 500 evrov.

Zimske radosti

December je mesec radosti, veselja in tihih želja. V sklopu zimskih dejavnosti smo v sodelovanju s kuhinjo otrokom pripravili plastelin, katerega so otroci gnetli in oblikovali po lastni želji.

Svetovni dan brez multimedije- Žabice in Ježki

Svetovni dan brez multimedije smo preživeli na prostem in si tako krepili telo in duha. Žabice smo se skupaj z Ježki odpravili na daljši sprehod po gozdni poti pod Planino.