Tudi v Komen je prišel

Končno smo ga dočakali!

Zjutraj nas je pričakala bela zimska idila. Že pred malico smo z veseljem opazovali padanje snežink, pogovarjali smo se o snegu in se dogovarjali, kako se bomo kepali, lovili in seveda tudi naredili snežaka.

Takoj po malici smo se močno oblekli in odhiteli na pravljično zasneženo igrišče. Veselja in igrivosti se ne da opisati z besedami, najlažje ga je razbrati iz otroških zadovoljnih obrazov in navdušenja prav vseh pri igri. Delali smo kepe, metali sneg naokoli, se valjali in tudi sankali na lopati.

Tudi naši najmaljši so odšli na sneg.

Čeprav ni zapadlo veliko snega, nam je vseeno uspelo narediti snežaka, za katerega upamo, da nas bo tudi jutri še pozdravil ob prihodu v vrtec in nam ohranil sneg za še en tak dan.

Za enoto Komen: Blaž Ukmar