Praznični december

Pri PIKAPOLONICAH se je praznični december začel s krasitvijo igralnice ter smrečice v zgornjem nadstropju vrtca.

Imeli smo tudi čudovit popoldan s starši na ustvarjalnih delavnicah, kjer so otroci in starši izdelovali izdelke iz slanega testa, smrečice in snežaka. Ogledali smo si nekaj predstav v vrtcu in osnovni šoli, obiskal pa nas je tudi Dedek Mraz in otroke razveselil z darilom. Dedku Mrazu so otroci zapeli nekaj novih pesmic, ki smo se jih naučili v decembru. Otroke je zelo razveselil sneg, ki je zapadel v začetku decembra in jim polepšal dopoldan, ko smo imeli igre na snegu. V decembru smo tudi veliko likovno ustvarjali in naredili voščilnice, obeležili državni praznik s proslavo ter ga zaključili s prazničnim kosilom.

Za enoto Divača: Ajda Žnidarčič