V mesec oktobru smo v sklopu tedna otroka namenili veliko pozornosti svojim prijateljem v skupini. Letošnja tema je bila skupaj  se imamo radi. Ob tej priložnosti  nam je sodelavec Rok zaigral  na kamišibaj pravljico o Veverici in nas  odpeljal v jesenski  gozd. Tudi sami smo ga obiskali in se povzpeli na vrh Tabora. Občudovali smo jesenske barve, nabirali plodove,  se pogovarjali, igrali. V igralnici smo se likovno izražali in podoživljali jesen v vseh njenih barvah, razvrščali plodove, beležili vreme, prebirali jesenske pravljice, peli, si ogledali razstavo gozdnih živali. Igrali smo se igro tržnica, kjer so otroci prodajali jesenske plodove. V pripravi je scena za igro Ježek in hruška, katero bomo odigrali sovrstnikom, ko bomo na to pripravljeni. Hitro se vrti ta naš jesenski vrtiljak in vsak  dan se naučimo kaj novega.

Besedilo: Alenka Potočnik

Fotografije: Alenka Potočnik