Sežana

TEDEN OTROKA PRI KUŽKIH

Od 4. 10. 2021 do 8. 10. 2021 smo otroci iz skupine Kužki obeležili teden otroka z geslom »Razigran uživaj dan«. Vsak dan je bil nekaj čisto posebnega, saj smo se preizkusili v dejavnostih iz različnih področji. Preizkusili smo se v premagovanju ovir in domišljiji prepustili prosto pot ter jo ustvarjalno izrazili na papirju. Skupaj smo zgnetli slano testo in se igrali z domačim plastelinom. Z veseljem smo se odzvali na povabilo otrok iz skupine Netopirčki, ki so nam pripravili krasno pripovedovanje pravljice Mamica, kje si? Kot pravi naravoslovci smo se podali v različne poskuse, kjer nas je najbolj presenetil vulkan. Teden smo zaključili s pisanimi barvami, ki so nas popeljale v razigran konec tedna.

Ana Fajdiga in Andreja Brezovec