Materija

Sladoledni rompompom

Po dolgih dveh letih smo se končno lahko spet zbrali na zaključnem srečanju otroci obeh skupin, s starši in sorojenci na vaškem igrišču v Materij. Po pozdravnem nagovoru naše vodje enote, Iris, so »veliki« otroci odplesali koreografijo na pesem Sladoledni rompompom in poželi velik aplavz vseh prisotnih. Druženje se je nadaljevalo v sproščenem vzdušju. Naši starši so s slastnimi picami poskrbeli, da naši želodčki niso ostali prazni, seveda ni manjkal niti sladoled. Simbolično smo se poslovili tudi od naših otrok: Špele, Izabele in Lovra, ki letošnjo jesen odhajajo v šolo. Vsem želimo , da bi se v šoli dobro počutili in si nabrali kar največ znanja, na vrtčevske dni pa ohranili prijetne spomine.

Na tem mestu bi se radi zahvalili našemu tatkotu Danijelu iz Marjetice Koper, ki je poskrbel za ureditev nove zasaditve na vhodu našega vrtca.

Vsem želimo prijetne in sproščujoče počitnice in vas do jeseni lepo pozdravljamo,

otroci in strokovne delavke iz vrtca Materija

zanje, Tatjana Škerjanc