»SKUPAJ SE IMAMO DOBRO«

…je slogan letošnjega tedna otroka in res je tako. Otroci obeh skupin v našem vrtcu se v tem tednu veliko družimo, dejavnosti potekajo v obeh igralnicah, kamor  otroci prosto prehajajo, glede na njihov interes. Skupaj smo odšli na pohod k Tabru, na sprehode in se družili na našem igrišču in prav lepo nam je bilo.

Vse skupaj pa smo malce nadgradili in v naš vrtec povabili otroke iz Vrtca pri osnovni šoli Rudolfa Ukoviča Podgrad. Nestrpno smo jih pričakovali, ko smo vendarle zagledali avtobus, ki jih je pripeljal. Najprej smo jim pokazali prostore našega vrtca, nakar so se naši prijatelji res hitro integrirali med nas, se igrali z nami družabne igrice in po kotičkih. Seveda smo prekrasen dan izkoristili tudi za igro na našem igrišču, na terasi pa smo  spekli »največje  palačinke na svetu«(v električni ponvi), kot so jih komentirali otroci. Druženje je bilo res prijetno in »zabavno«(izjava otrok ), skratka, ne samo dobro, odlično smo se imeli v tednu otroka.

Besedilo: Tatjana Škerjanc

Fotografije: arhiv enote Materija