Hrpelje

Praznični december v našem vrtcu

December je čas, ko želimo otrokom približati čarobnost tega meseca, to je čas, ko postanemo vsi po malem igrivi in se veselimo vsakršnega presenečenja. Začeli smo z okraševanjem vrtca in pripravo presenečenj, ki so se kar vrstila. S harmoniko je dan polepšal otrokom nono Valter Počkaj, nona Dragica Kranjec, bivša ravnateljica vrtca, pa je v skupino prišla s čarovnico Mico. Tudi naše vzgojiteljice so bile zelo pridne, pripravile so glasbeno pravljico.

Naj vam povemo, da na nas ni pozabil dobri mož. Čarobno vzdušje v vrtcu je vsekakor prinesel dedek Mraz. Potrkal je na vrata vsake igralnice in tako razveselil vse otroke.

Vsi iz vrtca Hrpelj vam v tem letu želimo obilo zdravja in da bi čarobnost trajala celo leto.

Besedilo: Erna Fabjančič

Fotografije: Arhiv enote Hrpelje