Divača

Poletje pri Čebelah

Poletni čas je kot nalašč za raziskovanje, preizkušanje in vodno zabavo. Poletje nam je s toplimi dnevi ponujalo veliko možnosti za bivanje na prostem. Otrokom smo omogočili, da so preko različnih dejavnosti prihajali do novih odkritij, izkušenj in spoznanj o morju. Otroci so skozi različne vsebine spoznavali živali in rastline v morju in ustvarjali svoje morske hobotnice. V mesecu Juliju smo poskrbeli za pestrost vsebin. Z otroci smo se igrali veliko v mivki, ogledali predstavo “Mavrična ribica”, katero so pripravili baletke in baletniki iz baletne šole Divača, imeli gibalni poligon v igralnici, igre v indijanskem šotoru in še veliko drugega. Ker je poletje čas za vodno zabavo in vodne igre smo za otroke večkrat pripravile bazenčke z vodo in različne pripomočke za igro v njih.

Besedilo: Urša Milavec
Fotografije : Urša Milavec in Nicol Likar