V tednu od 3.10 – 7.10. smo obeležili teden otroka, katerega osrednja tema je bila »Skupaj se imamo dobro«. V vrtcu Komen so tako otroci, kot mi odrasli razigrano ter aktivno uživali v različnih dejavnostih. Obiskala sta nas harmonikaša Anže Počkar in Andraž Prelec, ki sta z njuno pozitivno energijo in glasbo naredila pravo vrtčevsko veselico. Obiskala sta nas tudi Poskokec, ki nam je pripravil poligon ter učenci prvega razreda osnovne šole Komen, s katerimi smo se celo dopoldan igrali. Imeli smo tudi ustvarjalni dopoldan ter »Dan odprtih igralnic«, kjer je vsaka skupina pripravila gibalno dejavnost.

V vrtcu smo bili zelo sproščeni, razigrani in igrivi. Igra ima za otroka velik pomen, saj razvija domišljijo, spleta nova prijateljstva in nas povezuje.

Besedilo: Vanesa Turk

Fotografije: Nicol Likar