OPIS ENOTE
STIK Z NAMI

Dogodki enota Lokev

Dan državnosti

V Sloveniji praznujemo dan državnosti. Na ta državni praznik in dela prost dan se spominjamo 25. junija 1991, ko je slovenska skupščina sprejela Temeljno listino o samostojnosti in neodvisnosti Slovenije, temeljni osamosvojitveni pravni akt.

Tudi v vrtcu smo ga obeležili skupaj z učenci OŠ Lokev in se obenem poslovili od šolskega leta 2018/2019.

Za enoto Lokev : Kocjančič Gabrijela

Fotografije: Mačinkovič Nada

Prvi dan poletja

V našem vrtcu smo praznovali prvi poletni dan. Malo smo se z vodo osvežili, v hišici si dobro malico naredili, s kockami se poigrali in na koncu v gledališču do solz nasmejali.

Za enoto Lokev: Kocjančič Gabrijela

Fotografije: Maćinkovič Nada

Počitnice

Počitnice začele so poletje,
sonce povečalo je gretje,
minuta se v uro raztegnila,
ura v kotu se je zataknila,
igra zasedla je igrišče,
vsak si najde, to kar išče.

Juhuhu počitnice so tu!

Želimo vam prijetne, brezskrbne počitnice!

Gabi in Nada

Deželak = res junak

Otroci iz vrtca in OŠ Lokev smo tudi podprli našega junaka. Hvala ker si!

Otrokom, ki bodo šli na morje pa želimo brezskrbno in veselo čofotanje.

Za enoto Lokev: Kocjančič Gabrijela

Fotografije: Nada Mačinkovič

Športni dan

V sredo, 12.6. 2019, smo izvedli športni dan skupaj z učenci OŠ Lokev. Pripravili smo športne igre, ki niso bile namenjene samo tekmovanju, ampak je bil njihov namen združiti tudi gibanje z zabavo, druženjem, medsebojno pomočjo in dobro voljo.

Zdravje predstavlja splošno vrednoto in bistveni vir za produktivno in kakovostno življenje slehernega posameznika in skupnosti kot celote. Skrb za dobro počutje in zdravje naših otrok zato uvrščamo med prioritetne naloge.

Za enoto Lokev : Kocjančič Gabrijela

Fotografije: Mačinkovič Nada